Pralnia Dywanów I Wykładzin Damat


Używamy profesjonalnego sprzętu firmy KARCHER oraz co ważne korzystamy tylko z renomowanych środków czyszczących, dzięki czemu nasza skuteczność jest na bardzo wysokim poziomie. W porozumieniu z sąsiadami lub znajomymi) - w ten sposób rozłożymy koszty (wypożyczenia i preparatów) na większą liczbę dywanów (obniżając koszt jednostkowy przypadający na 1m2 pranego dywanu). Regularne, okresowe pranie dywanów i wykładzin może przedłużyć ich żywotność nawet 30%. Choć brzmi to zachęcająco (zwłaszcza dla wszystkich bojących się aplikacji dużych ilości wody na dywan), to absolutnie nie polecam tej metody (jak również innych „cudownych” metod czyszczenia dywanów suchymi wiórkami czy parą).
Dywany jedwabne,podklejane oraz wiskozowe przyjmowane są warunkowo i wyłącznie na odpowiedzialność Klienta. Wszelkie kanapy, fotele, krzesła w tym także biurowe oraz materace po pewnym czasie powinny być specjalistyczne wyczyszczone. Skutecznych i profesjonalnych maszyn piorących typu Karcher Puzzi 100, 200 i four hundred oraz szorowarek wolonobrotowych, jednotarczowych klasy BDS.
Do czyszczenia dywanów używamy natryskowo-ekstrakcyjnego sprzętu firmy KARCHER oraz bezpiecznych, ekologicznych i skutecznych środków czyszczących. To wiodący usługodawca na rynku wrocławskim w zakresie prania i czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek. Ostatnim etapem jaki przechodzi dywan jest sprawdzana dokładnie ich czystość i jeszcze raz - tym razem maszyna zaczesuje nam runo oraz je podnosi z ponownym odkurzaniem dywanu.
Pralnia dywanów Latający dywan działa w okolicach miasta Wrocław, a także na pobliskich terenach. Dlatego też powstała nasza firma, która oferuje usługi prania dywanów w domu klienta. czyszczenie dywanów wrocław prania dywanów i wykładzin używamy specjalistycznej maszyny parowej oraz bezpiecznych detergentów. Zapewnij czystość i świeżość sobie oraz najbliższym i zamów sprawdzone oraz bezpieczne usługi piorąco-czyszczące do domu lub mieszkania.
Dletego możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług a także bardzo konkurencyjne ceny. Pralnia Perfekt jest solidną firmą z długoletnim doświadczeniem, zajmującą się profesjonalnym praniem, czyszczeniem i konserwacją wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin oraz tapicerek samochodowych, profesjonalnym czyszczeniem okien, (żaluzje, okiennice, ozdobne kostki brukowe), a także kompleksowym sprzątaniem biur, agency i mieszkań prywatnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *